Bezpieczeństwo - MLS Development
WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana. Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone. Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.
16434
post-template-default,single,single-post,postid-16434,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Doskonale wiemy, że dla naszych Klientów zakup mieszkania to ważna decyzja. Dlatego staramy się żeby nasza oferta była przejrzysta, prosta, dostosowana do indywidualnych możliwości i preferencji naszych Klientów ale przede wszystkim bezpieczna.
W związku z tym szczególną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa finansowego inwestycji.

Wpłacone przez Klientów środki będą chronione podczas trwania przedsięwzięcia poprzez bankowy rachunek powierniczy.

Spółka MLS Development jest właścicielem gruntów, na których prowadzi inwestycje.

MLS Development posiada aktualne Wypisy z Księgi Wieczystej  uwiarygodniające deklarowany przez dewelopera stan prawny inwestycji, zwłaszcza w kwestii własności.

Inwestycje nie są obciążone kredytem, są realizowane ze środków własnych spółki. MLS Development ma zapewnione środki finansowe na zrealizowanie inwestycji.