Jakość - MLS Development
WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana. Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone. Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.
16441
post-template-default,single,single-post,postid-16441,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Jakość

Jakość

Nasze inwestycje to mieszkania bezpieczne, komfortowe charakteryzujące się wyjątkowym wykończeniem i jakością użytych materiałów.

W kwestii jakości wykonania  –  nie uznajemy kompromisów!

Nasze budynki to połączenie pracy najlepszych architektów i wykonawców, najnowszych technologii i materiałów najwyższej jakości, mające na celu zapewnienie lokatorom komfortu mieszkania na długie lata.

Nasz zespół projektowo – wykonawczy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem dający gwarancję profesjonalizmu, terminowości i jakości.

Chcemy aby nasze inwestycje wyróżniały się z pośród ofert innych deweloperów dlatego stawiamy na wyjątkowość wykończenia naszych budynków.

Połączenia betonu, drewna i metalu, ciekawe aranżacje klatek, wind czy holu. Termoizolacyjność i energooszczędność, ograniczenie przenikania dźwięków z otoczenia do wnętrza lokalu.