Lokalizacja - MLS Development
WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana. Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone. Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.
16450
post-template-default,single,single-post,postid-16450,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Lokalizacja

Lokalizacja

W naszych inwestycjach największy nacisk kładziemy na prestiżową lokalizację. Budujemy tylko w starannie wyselekcjonowanych lokalizacjach, spełniających w najwyższym stopniu oczekiwania Klientów.

Wyjątkowa lokalizacja
Zawsze naszym celem jest wyszukanie lokalizacji, która będzie wyjątkowa. Prestiżowa ale zarazem z dogodnym dostępem do infrastruktury miasta, terenów zielonych czy rekreacyjnych. Gwarantująca lata komfortowego mieszkania.

Mieszkanie jako inwestycja
Z nami można tylko zyskać! Prestiżowa lokalizacja inwestycji oraz jakość wykonania to gwarancja, że wartość mieszkania będzie stale rosła – stając się opłacalną inwestycją lub nieruchomością przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Przyjazne otoczenie
Zawsze wybierając nową lokalizację myślimy o jej przyszłych mieszkańcach, jak się będą czuli w tym miejscu za kilka czy kilkanaście lat i co jeszcze możemy zrobić by komfort życia naszych Klientów jeszcze wzrósł.