Wykończenia - MLS Development
WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana. Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone. Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.
16448
post-template-default,single,single-post,postid-16448,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Wykończenia

Wykończenia

Chcecie jak najszybciej zamieszkać w Waszym wymarzonym mieszkaniu ale brak Wam czasu na chodzenie po sklepach, przeglądanie katalogów… A może trudno Wam się zdecydować jak powinien wyglądać Wasz nowy dom?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji – oferujemy wykończenia wnętrz „pod klucz” – wszystko dostosowane do potrzeb Klienta, w wysokim standardzie i bardzo dobrej cenie.

Zakup gotowego do zamieszkania lokum to rozwiązanie wygodne  i korzystne finansowo.

Usługa wykończenia wnętrz jest realizowana w oparciu o optymalnie przygotowaną ofertę zawsze dostosowaną do oczekiwań Klientów.

Takie rozwiązanie to wiele korzyści dla Klienta za naprawdę niewielką cenę:

  • oszczędność czasu (oszczędzamy czas potrzebny na projektowanie i zakupy, nadzór nad pracami, brak konieczności spotkań z wykonawcami sieci elektrycznej, wod-kan, gazowej itd.)
  • gwarancja terminu realizacji (postęp prac nadzorowany przez dewelopera)
  • wysoki standard wykonanych prac (jakość gwarantuje deweloper, nasi specjaliści nadzorują również przebieg wykończenia)
  • finansowanie (możliwość wzięcia wspólnego kredytu na zakup mieszkania i jego wykończenie)
  • gwarancja (obejmująca mieszkanie wraz z jego wykończeniem)