Poniatowski Park - Aktualności - MLS Development
WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana. Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone. Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.
16784
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16784,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Poniatowski Park – Aktualności

Park Poniatowskiego odzyska blask !

Budowa nowej fontanny, remont amfiteatru, przebudowa alejek i rekultywacja trawników – to tylko część prac przewidzianych w ramach rewaloryzacji Parku im. J. Poniatowskiego w Łodzi. Prace mają trwać min. trzy lata i kosztować ok. 9,5-10 mln zł.

Otwarcie SUKCESJI – nowego Centrum Handlowego w Łodzi

Inwestycja na ponad trzech hektarach warta jest 120 mln euro. Na jej terenie jest galeria handlowa, strefa restauracji, Multipleks kinowy Helios, kręgielnia i siłownia oraz dwupoziomowy parking dla ponad tysiąca klientów. Centrum powstaje przy al. Politechniki.

Nie tylko basen olimpijski – Centrum Sportowe Politechniki Łódzkiej

Politechnika Łódzka od kilku lat systematycznie realizuje nowe inwestycje. W tej chwili uczelnia buduje własne Centrum Sportowe, a w ramach tego projektu – basen olimpijski, dostępny także dla mieszkańców Łodzi.