Wille Jana - Aktualności - MLS Development
WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana. Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone. Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.
16786
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16786,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Wille Jana – Aktualności

II etap inwestycji „Wille Jana”. Budowa rozpoczęta.

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy budowę budynków nr 3 i 5, które powstają w ramach II etapu naszej inwestycji.
Budynki 1 i 2 planujemy rozpocząć jeszcze w tym kwartale.
Prace postępują w błyskawicznym tempie dlatego pierwotnie zakładany termin zakończenia II etapu (II kw 2019 roku) mogliśmy znacznie przesunąć.

Planujemy zakończyć całą inwestycję w III kw. 2018 roku.
To prawie o rok wcześniej !

Termy Łódź. Na Stawach Jana powstanie kompleks basenów termalnych.

Miasto wydzierżawiło tereny przy Stawach Jana pod budowę basenów termalnych.
Na działce przy ul. Kosynierów Gdyńskich mają powstać m.in. 22 baseny, cztery zjeżdżalnie, sauny, strefa gastronomiczna i parking wielopoziomowy. Łączna powierzchnia lustra wody ma wynieść 2,5 tys. mkw, czyli prawie dwa razy więcej niż w Termach Uniejów. Północna część terenu pozostanie terenem zielonym, przez który kąpielowicze będą mogli przejść nad Stawy Jana.

Trasa Górna w Łodzi poprowadzi aż do autostrady

Trasa Górna w Łodzi łączy Rzgowską z al. Jana Pawła II. Przejazd 4,5 km odcinka zajmuje tylko 6 min. Wcześniej trwało to pięć razy dłużej.
Według planów Trasa Górna ma zostać przedłużona do autostrady A1.

Budowa drogi ekspresowej S14 koło Łodzi może wreszcie dojść do skutku.

W przyszłym roku będzie można rozpocząć budowę drogi ekspresowej S14, która ma być zachodnią obwodnicą Łodzi. Droga ekspresowa S14 ma połączyć autostradę A2 z drogą ekspresową S8, biegnąc po zachodniej stronie Łodzi, Zgierza i Pabianic. Łączna jej długość to ok. 41 km.