Nowe Mieszkania w Łodzi - MLS Development
WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana. Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone. Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.
14661
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14661,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

INWESTYCJE

Nowe mieszkania w Łodzi. Wyjątkowe osiedle zlokalizowane w rejonie zielonych płuc miasta za jakie uważa się Stawy Jana i przyległy teren dawnego ogrodu dworskiego.
Osiedle o kameralnym charakterze, blisko terenów wodnych, parku oraz głównych arterii komunikacyjnych miasta. Ciche, spokojne, kameralne i bezpieczne miejsce.

Poniatowski Park_white

Mieszkania zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych i najpiękniejszych parków Łodzi – Parku Poniatowskiego. A jednocześnie ulokowane w ścisłym centrum Miasta z bezpośrednim dostępem do głównych arterii komunikacyjnych, ośrodków rekreacyjnych i handlowych.