O nas - MLS Development
WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana. Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone. Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.
15042
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15042,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

O nas

MLS Development to apartamenty i mieszkania o wysokim standardzie.

W naszych inwestycjach największy nacisk kładziemy na prestiżową lokalizację i jakość wykonania.

 Budujemy tylko w starannie wyselekcjonowanych lokalizacjach, spełniających w najwyższym stopniu oczekiwania Klientów.

W kwestii jakości wykonania – nie uznajemy kompromisów!

Nasze budynki to połączenie pracy najlepszych architektów i wykonawców, najnowszych technologii i materiałów najwyższej jakości, mające na celu zapewnienie lokatorom komfortu mieszkania na długie lata.

MLS Development tworzą 3 firmy z dużym potencjałem i doświadczeniem biznesowym i deweloperskim.

Mosty Łódź S.A.

Dynamicznie rozwijającą się firma, specjalizującą się w budownictwie obiektów komunikacyjnych. Zatrudnia obecnie ok. 400 pracowników, w tym 50 osób kadry inżynieryjno-technicznej. Dysponuje rozległym i nowoczesnym parkiem maszynowym, umożliwiającym realizację najbardziej skomplikowanych i złożonych projektów. W okresie swojej działalności przedsiębiorstwo wybudowało lub zmodernizowało wiele znaczących obiektów inżynierskich na terenie całego kraju. Od roku 1999 pracuje w oparciu o System Zapewnienia Jakości zgodny z europejską normą ISO 9001.
W Łodzi znana jest jako wykonawca m.in. Trasy GÓRNA, Trasy W-Z czy nowo powstającego stadionu WIDZEWA.

Liberty Motors S.A.

Firma istniejąca od 2001 roku i działająca głównie w branży motoryzacyjnej. Jest liderem w sprzedaży motocykli i skuterów w skali ogólnopolskiej. Spółka jest właścicielem kilku portali internetowych z branży motoryzacyjnej oraz jest największym operatorem sieci Inter Cars posiadającym kilkadziesiąt filii w 3 województwach. Oprócz motoryzacji Spółka prężnie działa na rynku nieruchomości (mieszkaniowych i komercyjnych) oraz jest właścicielem firmy reklamowo – rebrendingowej – Apla. Łącznie w Grupie jest zatrudnionych ponad 500 osób.

SKB Development

Spółka SKB należy do czołowych i najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w województwie łódzkim. Jej misją jest dostarczanie wysokiej jakości usług Klientom przy zachowaniu liberalnej polityki cenowej. Firma SKB, w ramach koncepcji Green Building, promuje ekologiczne i ekonomiczne podejście do budownictwa. Założenia Green Building w połączeniu ze stosowaną formułą Design & Building pozwalają  wprowadzać nowoczesne i ekologiczne rozwiązania już od wstępnych faz projektowania obiektów, poprzez ich budowę, utrzymanie i renowację, a na rozbiórce skończywszy.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół projektowo – wykonawczy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem dający gwarancję profesjonalizmu, terminowości i jakości.

Chcemy aby nasze inwestycje wyróżniały się z pośród ofert innych deweloperów dlatego stawiamy na wyjątkowość wykończenia naszych budynków.

Połączenia betonu, drewna i metalu, ciekawe aranżacje klatek, wind czy holu. Termoizolacyjność i energooszczędność, ograniczenie przenikania dźwięków z otoczenia do wnętrza lokalu.
Wykończenia premium to dla nas standard.

NASZE ATUTY:

Mieszkanie jako inwestycja
Z nami można tylko zyskać! Prestiżowa lokalizacja inwestycji oraz jakość wykonania to gwarancja, że wartość mieszkania będzie stale rosła – stając się opłacalną inwestycją lub nieruchomością przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Przyjazne otoczenie
Zawsze wybierając nową lokalizację myślimy o jej przyszłych mieszkańcach, jak się będą czuli w tym miejscu za kilka czy kilkanaście lat.

Wiedza i doświadczenie
Nasz zespół to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem dający gwarancję profesjonalizmu, terminowości i jakości.

Jakość
Nasze inwestycje to mieszkania bezpieczne, komfortowe charakteryzujące się wyjątkowym wykończeniem i jakością użytych materiałów.

Wyjątkowa lokalizacja
Zawsze naszym celem jest wyszukanie lokalizacji, która będzie wyjątkowa. Prestiżowa ale zarazem z dogodnym dostępem do infrastruktury miasta, terenów zielonych czy rekreacyjnych. Gwarantująca lata komfortowego mieszkania.

Mając świadomość, że zakup mieszkania to ważna decyzja staramy się aby nasza oferta była przejrzysta, prosta i dostosowana do indywidualnych możliwości i preferencji naszych Klientów.
Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w drodze do swojego wymarzonego domu!