Poniatowski Park - MLS Development
WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana. Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone. Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.
163
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-163,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Poniatowski Park

Opis inwestycji

Mieszkania zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych i najpiękniejszych parków w Łodzi – Parku Poniatowskiego.
A jednocześnie ulokowane w ścisłym centrum Miasta z bezpośrednim dostępem do głównych arterii komunikacyjnych, ośrodków rekreacyjnych i handlowych.

PONIATOWSKI PARK to miejsce, z którego wszędzie będziesz miał blisko ! 

Chcesz aktywnie spędzać czas? Park Poniatowskiego oferuje Ci ścieżki rowerowe i biegowe, dirtpark, korty tenisowe. W zasięgu ręki masz Aquapark „FALA”, powstające Centrum Sportowe Politechniki Łódzkiej (z kompleksem basenów i nie tylko). Możesz też odwiedzić łódzkie ZOO.


Lubisz mieć blisko na zakupy? W promieniu kilku kilometrów masz największe centra handlowe miasta: SUKCESJA, Galeria Łódzka, Pasaż Łódzki, MANUFAKTURA.

Interesują Cię imprezy sportowe, koncerty?  W zasięgu ręki jest hala ATLAS Arena, Stadion Miejski czy Centrum Targowe – miejsca skupiające życie sportowo – rozrywkowe nie tylko Łodzi ale i całej Polski. Mało? Dwa kompleksy kinowe powinny dopełnić ofertę kulturalną.

Lubisz wycieczki? Wystarczy dosłownie chwila i już jesteś na Trasie GÓRNA czy jedziesz nowo powstałą Trasą W-Z i dalej szybko i bezproblemowo opuszczasz miasto mogąc wybrać się w dowolne miejsce w Polsce (korzystając z autostrad A1 czy A2). Wolisz podróżować bez samochodu? Bliskość dworca kolejowego Łódź-Kaliska czy Dworca Autobusowego ułatwią sprawę. Rower? Praktycznie mieszkasz na skrzyżowaniu głównych ścieżek rowerowych miasta (stąd dojedziesz bezpiecznie rowerem praktycznie w dowolne miejsce w Łodzi).

Masz znajomych, z którymi lubisz spotykać się na mieście? Kilkanaście minut spacerkiem i jesteś na PIOTRKOWSKIEJ głównym deptaku miasta gdzie skupia się jego życie towarzyskie. Ulica pełna klimatycznych pubów i restauracji, ciekawych imprez kulturalnych, mająca coś do zaoferowania 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu – tu nie sposób się nudzić !

A może cenisz ciszę i spokój?
Mieszkając w cieniu jednego z największych parków łódzkich zawsze możesz liczyć na jego zbawienny wpływ. Jesteś blisko „serca” miasta ale najgłośniejsze i najbardziej zatłoczone arterie przechodzą gdzieś bokiem nie zakłócając Twojego odpoczynku.

Poniatowski Park

lokalizacja

Łódź, Radwańska 68

ilość budynków

1

ilość mieszkań

40

termin realizacji

Inwestycja zakończona

do sprzedaży

Sprzedaż zakończona