Wille Jana - MLS Development
WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana. Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone. Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.
165
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-165,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Wille Jana

Opis inwestycji

Wille Jana to wyjątkowa premiera inwestycyjna na łódzkim rynku.
Kameralne osiedle złożone z siedmiu apartamentowców, powstało przy ulicy Paradnej 43/45 w sąsiedztwie Stawów Jana.

Willowa zabudowa, wysoka jakość użytych materiałów oraz innowacyjne rozwiązania zapewniają komfortowe warunki życia swoim mieszkańcom wprowadzając nową jakość w naszym mieście.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom przyszłych lokatorów w ofercie inwestycji znalazły się zarówno kompaktowe 33 metrowe mieszkania jak i przestronne ponad 130 metrowe apartamenty. Możliwość własnej aranżacji wnętrza gwarantuje dostosowanie układu mieszkań do indywidualnych oczekiwań.

Osiedle Wille Jana jest doskonale skomunikowane z centrum. Dodatkowo bliskość Trasy Górna i S14 umożliwia bezproblemowe wydostanie się z miasta. Tuż przy osiedlu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz pełna infrastruktura. Lokatorów ucieszy bezpośrednie sąsiedztwo Stawów Jana – terenów rekreacyjnych zapewniających jednym ciszę i spokój, innych motywując do aktywności sportowej. W tym 18-hektarowym parku znajduje się staw ze strzeżonym miejscem do kąpieli (o powierzchni 4,3 ha) oraz przystanią wodną, gdzie można wypożyczyć kajaki, łodzie oraz rowery wodne.
Na terenie Stawów Jana znajdziecie również piaszczystą plażę, plac zabaw dla najmłodszych, mini siłownię, boisko do piłki plażowej,  „ORLIK” oraz w najbliższej przyszłości łódzkie TERMY.

Bezpieczeństwo zawieranych przez Państwa transakcji jest dla nas sprawą priorytetową. Choć dla naszej spółki MLS Development inwestycja jest debiutem to warto wspomnieć, że filarami przedsięwzięcia są trzy dynamicznie rozwijające się firmy z województwa łódzkiego – Liberty Motors, Mosty-Łódź oraz SKB Development. Budowa pierwszego etapu osiedla zostanie zrealizowana w całości z środków własnych dewelopera.


Całe osiedle powstało w dwóch etapach, a całość prac została zakończona w IV kwartale 2018 roku.

Wille Jana

lokalizacja

Łódź; ul. Paradna 43/45

ilość budynków

7

ilość mieszkań

140

termin realizacji

Inwestycja zakończona

do sprzedaży

Sprzedaż zakończona